KONST / Litografier / Färglitografi 12667064
nr 1266 7064
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografi, Maria Boczewska (f. 1940). Signerad, numrerad 279/350, Båt. Motivet: 27x33 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:35:49
25/7 08:06:30
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska